KuCoin, KCC Beowulf Etkinliğiyle Web 3’e Olan Desteğini Sürdürüyor

KuCoin 5’inci Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor

 

Global kripto para borsası KuCoin’in topluluk zinciri KCC, KuCoin Wallet ve Windvane ile birlikte KCC Beowulf isminde 7 hafta sürecek bir etkileşim etkinliği düzenleyeceklerini duyurdu. İlk ana Web3 etkinliği olma özelliği taşıyan KCC Beowulf, KuCoin’in kuruluşunun 5’inci yıldönümünde resmen piyasaya sürülecek. Etkinliğe merkeziyetsiz borsalar, borç verme protokolleri, cüzdanlar, zincirler arası köprüler ve diğer web 3.0 protokolleri de dahil olmak üzere KCC’de dağıtılan 20’den fazla proje yer alacak.

 

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, Web3 ekosistemine yönelik desteğine devam ediyor. Borsa bu kapsamda son olarak, KuCoin Community Chain (KCC) öncülüğünde ilk Web3 ana etkinliği olma özelliği taşıyan KCC Beowulf’u düzenleyeceğini duyurdu. 7 haftalık bir etkileşim etkinliği olan KCC Beowulf'u KuCoin Topluluk Zinciri (KCC), KuCoin Wallet ve Windvane ortaklaşa düzenleyecek. KuCoin'in 5’inci yıldönümünde resmi olarak piyasaya sürülecek olan etkinliğe KCC'de dağıtılan 20'den fazla proje katılacak.

 

KCC Beowulf etkinliğinde, bir epik şiir ve Nordik kahramanı olan Beowulf'tan esinlenildi. KCC Beowulf’ta meydan okuyanlar KCC Web3 dünyasında kendilerini büyütecek ve çeşitli NFT'ler toplayarak ejderhalara karşı savaşacak. 

 

KCC yetkililerine göre KCC Beowulf etkinliği 6 bölüme ayrılıyor. Yarışmacıların tümü ilk olarak, bir başlangıç karakteri NFT'si basacak. Ardından da 4 turlu bir web3 projesi etkileşiminden geçecekler. Son bölümde ise yarışmacıların nihai bir profil resmi (PFP) NFT'leri oluşturması ve iki taraftan birini seçmesi gerekecek. Beowulf, yarışmacıları ödüllendirmek için temel ödül havuzunun üzerine bir de merdiven ödül havuzu kurdu. Buna göre yarışmacı sayısı arttıkça ödül havuzu da kademeli olarak artacak. KuCoin Web3 ekosistemini deneyimleyen katılımcılar NFT'ler ve token’larla ödüllendirilecek. 

 

Merkeziyetsiz Projeleri Deneyimleme Fırsatı

 

KuCoin Web3 ekosisteminin ilk büyük etkinliği ve KuCoin'in 5’inci yıl dönümünün önemli bir alt etkinliği olan Beowulf kampanyası, KuCoin kullanıcılarına ve tüm KCS sahiplerine KCC'ye dayalı gelecek vaat eden merkeziyetsiz projeleri deneyimleme fırsatı sunuyor. Bu deneyimin içerisinde en iyi kredi protokolü Torches Finance, en büyük DEX MojitoSwap, ilk KCS staking protokolü sKCS.io gibi birçok proje bulunuyor.

 

KCC Beowulf etkinliğinin lansmanı, KuCoin'in merkeziyetsiz dünyaya olan erişimini ve keşfini daha da ilerletiyor. 29 Mart 2022 KCC, KCS Yönetim Vakfı ve KuCoin ile birlikte KCS Teknik Raporu'nu yayınlamış ve eaporda, KCS ekosisteminin gelecekte KCC liderliğindeki Web3 faaliyetlerini desteklemesi için daha fazla kaynak sağlanacağı belirtilmişti.

 

KuCoin aynı zamanda Temmuz 2022'de, en büyük kantitatif yatırım firmalarından biri olan SIG'den 10 milyon dolarlık bir stratejik yatırım aldı. KuCoin CEO'su Johnny Lyu bir medya röportajında, fonun bir kısmını KCC'deki uygulama geliştiricilerini desteklemek ve kripto cüzdanları, DeFi projeleri, NFT platformları gibi ürünlerinin yelpazesini genişletmek için kullanacaklarını belirtti. Lyu ayrıca “SIG'nin desteği, merkezi bir değişim olarak lider rolümüzü sağlamlaştıracak ve merkezi olmayan Web 3.0 dünyasında ekosistem büyümemizi kolaylaştıracak.” dedi.

 

KCC GODAO Vakfı'nın çekirdek üyesi Leandre Niu, etkinliğe dair yaptığı açıklamada “KuCoin'in Web3 ekosisteminin ilk ortak etkinliğinde, daha fazla kullanıcının KCC'deki ilk zincir deneyimini eğlenceli bir şekilde deneyimleyebileceğini umuyoruz. Web2'den web3'e geçişle birlikte, merkeziyetsiz finans gelecekte finansın ana mücadele alanı haline gelecek ve KCC Beowulf'a katılan kullanıcılar, DeFi dünyasının omurgası olma fırsatına sahip olacak.” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı