Kemer’de Bizim Sokak Toplantısı Yapıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de “Bizim sokak” toplantısına katıldı.
 
Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) tarafından Göynük Mahallesi’nde Miarosa Ghazal Resort Otel’de düzenlenen toplantıya, Antalya Büyük Şehir Belediye (ABB) Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, KETAV yönetim kurulu üyeleri ve turizmciler katıldı.
 
Toplantıda, Kemer bölgesinde yapılması planlanan arıtma tesisleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
 
Arıtma tesislerinin bölge turizmi açısından önemli olduğu vurgulanan toplantıda, ABB, Kemer Belediyesi ve KETAV iş birliğinde yapılması planlanan projeler de konuşuldu. Toplantıda, turizmciler de bölge turizmi ve yaşanan bazı sorunlar ve çözümleri ile ilgili görüşlerini dile getirdi.
 
Toplantıda konuşan ABB Başkanı Muhittin Böcek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına Allah’tan rahmet dilediğini söyledi.
 
Göreve geldiklerinde ABB’nin 298 milyon avro borcu olmasına rağmen yatırımlarına devam ettiklerini hatırlatan Böcek, “Antalya’da siyaset üstü bir çalışma yapmaya çalışıyoruz. Belek turizm bölgesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı ile 600 milyon liraya yaptığımız bir arıtmanın açılışını gerçekleştirdik. Şimdi de Kemer-Göynük-Beldibi arasında arıtma yapılması ve mevcut arıtmaların yenilenmesi ve kapasitelerinin artırılması çalışmalarını Kültür ve Turizm Bakanlığı ile masaya yatırıyoruz. Kemer Antalya’nın en güzel ilçelerinden birisi. Kemer’e böyle bir yatırım yapmak bizi mutlu ediyor. Otelcilerimizin de desteği ile neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 
Belediye Başkanı Topaloğlu ise ABB ve ASAT ile her zaman iş birliği içerisinde çalıştıklarını belirterek, her konuda kendilerine desteklerinden dolayı Başkan Böcek’e teşekkür ettiğini söyledi.
 
Arıtma konusunda otelcilerin de içerisinde bulunduğu çalışmaları konuşmak için toplandıklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, arıtma konusunu en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.
 
KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz da toplantıya katılan ABB Başkanı Muhittin Böcek, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, ABB danışmanları ve birim müdürleri ile Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.
 
Toplantıya katılanlar dahasonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı