Salados'tan yeni bir girişim

İzmirli sağlıklı atıştırmalık markası Salados, yeni bir girişime daha imza attı. İzmir’de 3 noktada mağaza açan marka, soğuk sandviç sektöründe mağazalaşan ilk firma oldu.
Müge Dursun ve Osman Dursun çifti tarafından 2017 yılında İzmir’de kurulan Salados markası, sağlıklı ve hızlı gıdaya ulaşma konusunda tüketicilerine çözümler sunmak amacıyla oluşturuldu.

Salados hakkında açıklamalarda bulunan Müge Dursun, “Günümüzde hızlı yaşam koşulları nedeniyle sağlıklı beslenme olanakları güçleşiyor. Bu koşullarda “Salados” hijyenik, kaliteli ve sağlıklı hazır gıda ürünleri sunarak tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor ve çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerliyor dedi ve ekledi; Salados markası 30’un üzerinde soğuk , ısıtılabilir sandviç ve tost çeşitliliği  ile 5 çeşit sıkma katkısız meyve suları ile tüketicilerine çok farklı  ürün deneyimi sunuyor. Salados markası ile her yıl ar-ge yatırımını ve ürün çeşitliliğini arttırarak farklı tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yakın gelecekte meyve salataları, sebze salataları ve doğal meyveli yoğurtların dahil olmasıyla 50’den fazla farklı ürün ile tüketicilerimize lezzet şöleni yaşatmaya devam edeceğiz” dedi. 

Yeni girişimleri hakkında bilgi veren Osman Dursun, “Markanın faaliyetine başladığı 2017 yılından bugüne kadar otoyol tesisleri, hastaneler, okullar, benzin istasyonları gibi yüksek trafik noktalarına toptan ürün satışı yapmaktaydık. 2023 yılı itibariyle toptan ürün satışı ile birlikte tüketici deneyimlerini yakından izlemek, doğru geri bildirim almak ve tüketici ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak  amacıyla  ilk deneyim noktasını İzmir Yaşar Üniversitesi giriş kapısı yanında şubat ayında açtık. Nisan ayında İzmir Karşıyaka’da bulunan Hiltown AVM’de mağazamızı, Mayıs ayında ise İzmir Gaziemir ilçesinde bulunan Optimum AVM’de kiosk şeklinde satış noktamızı açtık. Şehrin farklı bölgesinde en çok tercih edilen iki AVM’de tüketici ile ürünleri aracısız olarak doğrudan buluşturmaya başladık. ” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarında devam eden Osman Dursun, “Salados, soğuk sandviç kategorisinde mağazası açılan ilk marka ünvanını elde ederken aynı zamanda bunu AVM’de yaparak kategoriye yeni bir pazar açmış oldu. AVM gibi yeme içme alternatiflerinin ve rekabetin çok fazla olduğu bir alana  girerek markaya ve ürünlerine güvendiğini tescil etmiş oldu. ” dedi.

Dursun, ayrıca hedefleri arasında toptan olarak ürün verdikleri farklı illerde de mağazalar açma projelerinin yer aldığını sözlerine ekledi.

Salados çalışanları ve yöneticileri Hiltown AVM’de bir araya gelerek stres attı. Alanında uzman bir ekiple çalıştıklarını vurgulayan Dursun, “Tek tek tüm ekip arkadaşlarımız markamızın büyümesinde rol alıyor.Onların emekleri ve gayretleri ile büyüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı