Tamamen Realite Türüne Dayanan ve Aboneliğe Bağlı Hizmet Veren HAYU, 29 Kasım’da Türkiye ve 15 Farklı Ülkede Başlıyor

NBCUniversal International'ın aboneliğe dayanan realite TV hizmeti 

Türkiye’de yayın hayatına başlıyor. The Real Housewives, Below Deck, Million Dollar Listing, Keeping Up With the Kardashians gibi popüler reality show’ların tüm sezonları ve diğer yan içerikleriyle birlikte 300’den fazla şov ve 9000’den fazla premium realite TV içeriği sunuyor.

 

 

NBCUniversal International'ın tamamen realite türüne dayanan ve aboneliğe bağlı hizmeti Türkiye’de izleyiciyle buluşuyor. Hayu,  Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde  kazandığı başarılarından sonra Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor. 

 

Telefon, tablet, televizyon, konsol ve web gibi tüm cihazlarda doğrudan tüketiciye ulaşan Hayu, ilk kez Türkiye ile buluşuyor.   Realite türünün en iyi örneklerini sunan Hayu, The Real Housewives, Below Deck, Million Dollar Listing, Keeping Up With the Kardashians gibi popüler reality show’ların tüm sezonları ve diğer yan içerikleriyle birlikte 300’den fazla şov ve 9000’den fazla premium realite TV içeriği sunuyor.

 

Hayu’nun içerik kapsamı realite türü severlere eşsiz bir hizmet veriyor. Üyelere Ev ve Tasarım, Flört Etme, Yemek, Gerçek Suç ve Moda gibi türlerle kapsamlı seçenekler sunuyor. Ayrıca, bu şovların büyük çoğunluğu ABD ile aynı gün yayınlanıyor. Böylece, izleyicilerin ‘’spoiler’’ konusunda endişelenmelerine gerek kalmıyor.

 

NBCUniversal’ın Genel Müdür’ü Hendrik McDermott, ‘’Dünyaca ünlü realite içeriğimizi Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa’da 15 ülkeyle buluşturduğumuz için heyecan duyuyoruz. Bu bölgelerde izleyicilerimize hizmet verme adına platformlar ve telekomünikasyon şirketleriyle ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz.’’ dedi. Ayrıca, McDermott ‘’ Hizmeti dünya çapında 40’tan fazla bölgeye yaymamızı sağlayan yeni bölgelerimiz ile türün hayranlarına en iyi realite TV’yi sunma hedefimiz gerçekleşmeye devam ediyor.‘’ şeklinde ekledi. 

 

Hayu, bulunduğu birçok ülkede sunduğu realite TV hizmeti ile rakiplerinden ayrışıyor. İzleyiciler, Türkiye’de  7 gün ücretsiz deneme süresinden sonra Hayu’yu aylık 29.9 TL, 6 aylık 147.99 TL, 12 aylık 264.99 TL olarak satın alabilecekler.

 

Hayu artık 40’tan fazla bölgede mevcut! Hayu, Mart 2016'da Birleşik Krallık, İrlanda ve Avustralya'da, ardından Kasım 2017'de Norveç, İsveç, Finlandiya ve Danimarka'da kullanıma sunuldu. Sonrasında, Eylül 2018'de Kanada'ya, Aralık 2018'de Benelüks'e ve Ekim 2019'da Güneydoğu Asya'da Kasım 2020'de Almanya ve Avusturya'da, ardından Şubat 2021'de Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti ile Aralık 2021'de Hindistan'da kullanıma sunuldu. 2022 Ekim itibariyle ise Hayu ailesine Arnavutluk, Andorra, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Yunanistan, Kosova, Malta, Karadağ, Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya ve Slovenya katıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı